Jeśli jesteś zainteresowany tą maszyną ?

ZADZWOŃ !!!

Tomasz Wojnowski

+ 48 664 086 333

OBRABIARKI DO DREWNA NOWE

MASZYNY STOLARSKIE UŻYWANE

NASZA SIEDZIBA

Piły formatowe, pilarki formatowe - DETA POLSKA

Deta Polska Sp. z o.o. od 1999 roku oferuje używane maszyny stolarskie jak również prowadzi import i dystrybucję nowych obrabiarek do drewna - urządzeń pochodzących wyłącznie
z europejskiej produkcji. Ponadto w ofercie również: pilarki formatowe, peleciarki, rębaki, brykieciarki, wyrówniarki, okleiniarki używane jak i piły formatowe.

Oferujemy maszyny stolarskie nowe jak i używane takich marek jak:

ROBLAND - belgijska firma wytwarzająca pilarki, piły formatowe oraz inne obrabiarki tradycyjne. Flagowym modelem jest piła formatowa Z3200 jedna z najbardziej dopracowanych pilarek w swojej klasie. Na naszej stronie www znajduje się bardzo szeroka gama produktów firmy Robland, posiadamy w szczególności nowe jak i używane piły formatowe, które cieszą się wielkim powodzeniem wśród Klientów. Nie ograniczamy się jednak do jednego czy też dwóch producentów, w ofercie mamy też doskonałe piły formatowe firmy Rema, które również serdecznie polecamy. Jeśli poszukujesz pilarki, piły formatowej czy obrabiarki do drewna to skorzystaj z oferty firmy Deta Polska. Z pewnością się nie zawiedziesz. Maszyny stolarskie, jakie oferujemy to sprawdzone produkty renomowanych, światowych marek. Nasze obrabiarki do drewna to absolutnie najwyższy poziom urządzeń.

POR - włoskie przedsiębiorstwo mające wieloletnie doświadczenie w produkcji brykieciarek do słomy oraz trocin hydraulicznych. Brykieciarki hydrauliczne, rębaki hydrauliczne i rozdrabniacze przeznaczone są do produkcji brykietu z biomasy (trocin, słomy, trawy różnego pochodzenia, wierzby energetycznej, osadów ściekowych itd.)

MANEA - okleiniarki jednostronne pochodzące z jednej z najstarszych wytwórni włoskich, firma produkuje maszyny stolarskie od 1956r. W Naszej ofercie można znaleźć również okleiniarki używane.

GREDA - włoska firma produkująca obrabiarki do drewna, oferująca szeroki wachlarz centrum CNC 3-4 osiowe, a także centrum bramowe 5-osiowe budowane według specyfikacji klienta. Polecamy również piły formatowe.

SELECT - obrabiarki do drewna (schodów)

MAGGI - flagowy produkt - aparaty posuwowe.

Deta Polska sp. z o.o. z siedzibą w Ośnie to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo zatrudniające zespół wykwalifikowanych mechaników i serwisantów z wieloletnim stażem. Naszą główną domeną są maszyny stolarskie używane jak i nowe. Szczególnie mocno polecamy Pilarki czy też piły formatowe, rębaki, peleciarki oraz generalnie obrabiarki do drewna. Jeśli zależy Ci na tym by współpracować z naprawdę profesjonalną firmą, która oferuje produkty wyłącznie najwyższej jakości to lepiej trafić nie mogłeś. Posiadamy maszyny stolarskie tylko i wyłącznie najwyższej jakości.

Dysponujemy również odpowiednim zapleczem logistycznym w postaci:

  •  hali magazynowej z suwnicą o powierzchni 1700m2
  •  stałej ekspozycji obrabiarek nowych z możliwością demonstracji
  •  składu maszyn stolarskich używanych
  •  działu remontowo-naprawczego
  •  działu, w którym serwisujemy maszyny stolarskie: brykieciarki do słomy, trocin, rębaki, pilarki oraz piły formatowe, peleciarki i różnego rodzaju obrabiarki do drewna

 

Jeśli interesują Cię zatem profesjonalne maszyny stolarskie (nowe oraz używane) skontaktuj się z Nami. Posiadamy szeroką gamę świetnych, niedrogich maszyn stolarskich. Piły formatowe, brykieciarki, rębaki oraz wiele innych.

Partnerzy:

Copyright © 2024 Deta Polska | Projekt i realizacja: Agencja Interaktywna Empressia.pl